Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 14 |
Beschreibung: | Obol, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż prosty, CNP 676 var., waga 0,360 g, denar krzyżowy z krzyżem perełkowym młodszym, typ V, gięty, patyna, rzadki stan zachowania: 4 | |
Gewicht: | 0,360 g | |
Schätzpreis | 200 PLZ | |
Ergebnis: | 200 PLZ | |