Auktion:Poznanski Dom Aukcyjny
Auktion 10 (31.03.-01.04.2007)
LosNr. 14
Beschreibung:Obol, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż prosty, CNP 676 var., waga 0,360 g, denar krzyżowy z krzyżem perełkowym młodszym, typ V, gięty, patyna, rzadki stan zachowania: 4
Gewicht:0,360 g
Erhaltung:
Schätzpreis200 PLZ
Ergebnis:200 PLZ