Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 13 |
Beschreibung: | Obol, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż prosty, CNP 676 var., waga 0,323 g, denar krzyżowy z krzyżem perełkowym młodszym, typ V, patyna, atrakcyjna i rzadka moneta stan zachowania: 3+ | |
Gewicht: | 0,323 g | |
Durchmesser: | 12,5 mm | |
Schätzpreis | 400 PLZ | |
Ergebnis: | 380 PLZ | |