Auktion:Poznanski Dom Aukcyjny
Auktion 10 (31.03.-01.04.2007)
LosNr. 13
Beschreibung:Obol, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż prosty, CNP 676 var., waga 0,323 g, denar krzyżowy z krzyżem perełkowym młodszym, typ V, patyna, atrakcyjna i rzadka moneta stan zachowania: 3+
Gewicht:0,323 g
Durchmesser:12,5 mm
Erhaltung:
Schätzpreis400 PLZ
Ergebnis:380 PLZ