Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 10 |
Beschreibung: | Denar, Wrocław, Av.: Głowa Św. Jana Rv.: Krzyż, między ramionami kropki, Kopicki BN nr 2(330)2003 -, Dbg.-, CNP -, Fbg 6, waga 0,951 g., nieopisany wariant z arabeskami wokół głowy Św. Wojciecha, ładna patyna, rzadki stan zachowania: 3+ | |
Gewicht: | 0,951 g | |
Schätzpreis | 500 PLZ | |
Ergebnis: | 540 PLZ | |