Auktion:Poznanski Dom Aukcyjny
Auktion 10 (31.03.-01.04.2007)
LosNr. 10
Beschreibung:Denar, Wrocław, Av.: Głowa Św. Jana Rv.: Krzyż, między ramionami kropki, Kopicki BN nr 2(330)2003 -, Dbg.-, CNP -, Fbg 6, waga 0,951 g., nieopisany wariant z arabeskami wokół głowy Św. Wojciecha, ładna patyna, rzadki stan zachowania: 3+
Gewicht:0,951 g
Erhaltung:
Schätzpreis500 PLZ
Ergebnis:540 PLZ