Auktion:Poznanski Dom Aukcyjny
Auktion 10 (31.03.-01.04.2007)
LosNr. 8
Beschreibung:Denar, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Pastorał, w polu krzyż i litera O z kropką, CNP 943, waga 0,873 g., denar krzyżowy z pastorałem, typ VII, miejscowo niedobity, ładna patyna, rzadki stan zachowania: 3
Gewicht:0,873 g
Erhaltung:
Schätzpreis350 PLZ
Ergebnis:560 PLZ