Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 8 |
Beschreibung: | Denar, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Pastorał, w polu krzyż i litera O z kropką, CNP 943, waga 0,873 g., denar krzyżowy z pastorałem, typ VII, miejscowo niedobity, ładna patyna, rzadki stan zachowania: 3 | |
Gewicht: | 0,873 g | |
Schätzpreis | 350 PLZ | |
Ergebnis: | 560 PLZ | |