Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 7 |
Beschreibung: | Denar, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż, chorągiew, litera S, CNP 923, waga 1,193 g., lekko niedobity, ładna patyna i połysk, rzadki stan zachowania: 2 | |
Gewicht: | 1,193 g | |
Schätzpreis | 500 PLZ | |
Ergebnis: | 580 PLZ | |