Auktion:Poznanski Dom Aukcyjny
Auktion 10 (31.03.-01.04.2007)
LosNr. 5
Beschreibung:Denar, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż prosty, CNP 601 odm., waga 1,192 g., denar krzyżowy z krzyżem perełkowym starszym, typ V, ładna patyna i połysk stan zachowania: 2
Gewicht:1,192 g
Durchmesser:16,5 mm
Erhaltung:
Schätzpreis200 PLZ
Ergebnis:160 PLZ