Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 4 |
Beschreibung: | Denar, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż prosty, CNP 591 odm., waga 1,047 g., denar krzyżowy z krzyżem perełkowym starszym, typ V, ładna patyna i połysk stan zachowania: 3-2 | |
Gewicht: | 1,047 g | |
Schätzpreis | 200 PLZ | |
Ergebnis: | 190 PLZ | |