Auktion: | Poznanski Dom Aukcyjny Auktion 10 (31.03.-01.04.2007) LosNr. 2 |
Beschreibung: | Denar, Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Kapliczka, CNP brak analogii, waga 1,467 g., denar krzyżowy z kapliczką, typ II, nieco zbarbaryzowany, nawiązuje do wcześniejszego typu I, ładna patyna stan zachowania: 3 | |
Gewicht: | 1,467 g | |
Schätzpreis | 150 PLZ | |
Ergebnis: | 140 PLZ | |